Archiv článků

Máte patrona projektu?

Máte patrona projektu?

Jste podnikatel a plánujete rekonstrukce, opravy objektů?

Letáček ke stažení ve formátu PDF zdeWeber představuje novou aplikaci
k energetickému posouzení budov

kalkulacka.weber-panel.czRychle, přehledně a zdarma je možné zjistit, jak si stojí daný objekt v rámci státních podpor. Nový kalkulační on-line program weber.calc umožní spočítat energetické posouzení rekonstrukce obvodového pláště budovy.

Stačí navštívit kalkulacka.weber-panel.cz

Na základě velkého zájmu veřejnosti Weber ve spolupráci s předními oborníky připravil nejen pro stavební veřejnost nový on – line výpočtový programu weber.calc.Stačí vyplnit základní údaje a hodnoty o domě a okamžitě získáte aktuální stav. Výsledek je možný vytisknout či uložit a kontaktovat weber.specialisty, případně další odborníky. Aplikace umožňuje porovnávat dosažené hodnoty i se vzorovými daty. Velkou výhodou je jednoduchost, rychlost, přehlednost. Tuto službu Weber nabízí on-line všem a ZDARMA.

Jak program získat? Navštivte stránky kalkulacka.weber-panel.cz
Výhody weber.calc: bez registrace, ZDARMA, bez žádných závazků.weber.color design – Obarvěte si své sny!

Připravili jsme pro vás novou online aplikacI weber.color design, která umožní po několika kliknutích myši získat představu o nové barevné podobě vašeho domu.

Nové, přehlednější uživatelské rozhraní umožňující práci v jednotlivých krocích zjednodušuje práci s aplikací. weber.color design obsahuje aktuální vzorníky barev (řady color.line 2013, marmolite, metallic, historické odstíny a designové vzorky). Aplikace podporuje načítání fotografií ve formátech JPEG a PNG, ukládání vašich projektů na lokální disk pro další práci. Výstupem z aplikace je PDF dokument s náhledem vybarveného objektu a seznamem použitých barev včetně kódového označení používaného firmou Weber.

Prohlédněte si svůj dům v nových barvách...Weber – špičkové stavební materiály

Weber je dnes v České republice jedním z nejvýznamnějších dodavatelů a výrobců vysoce kvalitních fasádních, zateplovacích a hydroizolačních systémů, štukových, tepelně izolačních a sanačních omítek, nátěrů, vyrovnávacích a samonivelačních podlahových hmot, lepidel na obklady a dlažby a materiálů na sanace betonu. Nabízí komplexní škálu řešení, využívá moderní technologie, založené na nejvyšších technických požadavcích.

Weber je znám v oblasti stavebnictví i svou orientací na zákazníka, která se promítá v oblíbené příručce pro stavebníka – weber.rádce, která je masově distribuována sítí prodejců stavebních materiálů. Letos vychází již desátým rokem.

Weber byl v loňském roce oceněn zlatou cenou v prestižním soutěži Stavební výrobek – technologie roku 2010 a získal i titul ČEEP (české energetické a ekologické stavby/projekty/inovace 2010) za zateplovaní systém weber.therm plus ultra.

V letošním roce získal stříbrnou za omítku weber.pas topory a bronzovou za řadu nízkoprašných lepicích tmelů low dust.Paleta barev WEBER je nyní k dispozici pro CAD sw Allplan

Ve spolupráci s firmou NEMETSCHEK s.r.o. jsme pro Vás připravili paletu barev WEBER, kterou si můžete vložit do své instalace CAD sw Allplan.

Postup instalace

  1. Stáhněte si tento soubor nakopírujte do adresáře "STD" vaší instalace sw Allplan
  2. Rozbalte ZIP archív a soubor "WEBER.pal" nakopírujte do adresáře "STD" vaší instalace sw Allplan

Postup intalace palety Weber do sw Allplan Postup intalace palety Weber do sw Allplan Postup intalace palety Weber do sw Allplan

Download

Weber paletu barev pro CAD sw Allplan si můžete stáhnout zde.Nová revoluční stále suchá omítka weber.topdry

  • vynikající schopnost odvodu vody a vlhkosti
  • netvoří se na ní velké kolonie mikroorganismů - běžné zelené skvrky
  • zachovává si vysoké kvality ostatních omítkových směsí weber

weber.color design – nová verze
Dejte barvy svým snům

Dejte barvy svým snům

Co je profiklub?

Co je profiklub?

Nová zelená úsporám

Nová zelená úsporám